Zavižan 2017.

U subotu i nedjelju, 9. i 10. prosinca 2017. godine, organiziran je i održan 11. zimski uspon na Zavižan našeg društva. Izlet je vodio naš dugogodišnji član Dražen Kovačević. Na izletu je sudjelovalo deset planinara koji su po lošem, ali ipak prekrasnom vremenu prošli iz Krasnog do Zavižana za nešto manje od sedam sati. Malo je ljudi tih dana izlazilo iz svojih kuća u cijeloj državi zbog lošeg vremena i vjetra, a mi smo u susret Međunarodnom danu planina dostojno proslavili i popeli tešku turu, te bili jedini posjetitelji našeg najvišeg planinarskog doma Zavižana. Nedjelja nas je zato nagradila puno ljepšem vremenu i prekrasnim vidicima, pa je ugođaj bio veličanstven, te jedva čekamo novi izlet.

Saša Juić

HPD “Zrin” Petrinja